voucher

idealny pomysł na prezent dla fana dwóch kółek!

jak działa voucher

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom – voucher na  indywidualne szkolenie rowerowe między innymi na Srebrnej Górze, Rychlebskich Ścieżkach oraz na czeskich bikeparkach takich jak Kouty nad Desnou czy Koprivna.

To idealny pomysł na prezent dla fana dwóch kółek! Voucher daje możliwość wzięcia udziału w dowolnym szkoleniu jednodniowym indywidualnym przez cały rok od momentu otrzymania go w takich miejscach jak Srebrna Góra czy Rychlebskie Ścieżki i inne ww. Voucher wysyłany jest w formie pliku pdf. z danymi osoby dla której został kupiony. Dokładna data szkolenia jest wcześniej umówiona między instruktorem, a kursantem. Idealna opcja dla spóźnialskich z prezentem na urodziny lub pod choinkę.

Voucher można kupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym lub po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Lokalizacja:

dowolna

wideo

Odtwórz wideo

szkolenia rowerowe

mtb

regulamin

Słowem wstępu regulamin został stworzony przede wszystkim dla Was! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie szkoleniami, voucherami, subskrypcją chcemy wszystko uporządkować w jak najlepszy dla Was sposób bez żadnych skomplikowanych formuł. Dlatego przed Wami, mam nadzieje najprostszy z możliwych regulaminów, razem z gotowymi przykładami.

Voucher jest ważny przez rok, to znaczy jeżeli wypisany jest od 5 lutego 2021 roku to jest ważny do 5 lutego 2022 roku.

Jeżeli kupujesz voucher 13 grudnia, ale chcesz go wręczyć 24 grudnia 2020 roku „pod choinkę” to voucher wypisujemy z datą 24 grudnia 2020 i będzie ważny do 24 grudnia 2021 roku.

Podobna sytuacja, kiedy wręczasz voucher na urodziny 6 maja, ale chcesz go kupić już w kwietniu, to również voucher zostanie wypisany na dzień 6 maja 2021 roku i będzie ważny do 6 maja 2022 roku.

W skrócie chodzi nam o to żeby, voucher był ważny rok od momentu otrzymania go, a nie kupna.

Voucher jest do wykorzystania na Trasach Enduro Srebrna Góra (dodatkowa opłata w wysokości 15 zł za wjazd tarpanem na górę) lub na Rychlebskich Ścieżkach w Czechach. Jest również możliwość wykorzystania go np: w czeskich Bike-parkach takich jak Kouty nad Desnou czy Koprivna, ale wiąże się to z dodatkową opłatą w formie karnetu dla instruktora i kursanta (jeśli ma to być również prezent, to opłatę za karnety można uiścić nam, koszt 2 karnetów to między 130-190 zł za cały dzień)

W cenie vouchera zawarty jest dojazd instruktora na szkolenie, ze względu na to że wszystkie wyżej wymienione miejscówki, w których odbywają się nasze szkolenia są w  naszej okolicy.

Voucher na szkolenie indywidualne można wykorzystać przez cały sezon rowerowy czyli praktycznie od marca do listopada. Może się zdarzyć że jeśli pogoda dopisuje, a miejscówka jest czynna to sezon często zaczyna się wcześniej lub kończy później.

Voucher na szkolenie indywidualne można wykorzystać tylko w tygodniu, od poniedziałku do piątku, ponieważ weekendy przeznaczone są na moje starty w zawodach oraz szkolenia grupowe.

Po otrzymaniu vouchera, prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem i kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia dogodnego terminu.

Termin szkolenia wybierany jest przez kursanta, jeśli dany termin akurat jest już zajęty innym szkoleniem indywidualnym (bardzo rzadko się tak zdarza) szukamy innego dogodnego terminu.

Zależy nam żeby wybrana data, była terminem pewnym, może jednak zdarzyć się że wypadnie Wam coś ważnego i zechcecie przełożyć szkolenie, wtedy prosimy o szybki kontakt w celu zmiany daty szkolenia. Szkolenie wtedy nie przepada, jest w innym terminie.

Voucher jest imienny nie można go przepisać na inną osobę.

Paragon lub Faktura wystawiana jest w dniu wykorzystania szkolenia.

Voucher po upływie daty ważności traci ważność, co oznacza że nie można go wykorzystać, a pieniądze nie zostają zwrócone. Jest to najmniej przyjemna część regulaminu, jednak uważamy że przez cały rok jesteście w stanie wygospodarować jeden wolny dzień na szkolenie rowerowe.