terminy

wybierz swój

terminy szkoleń grupowych w sezonie 2024

Szkolenia rowerowe odbywają się na weekend, na trzech różnych poziomach; podstawowym, średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym. Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia grupowego dla min. 4 osób w tygodniu, zapisy na takie szkolenia prosimy kierować na zapisy@bikeszkola.pl lub przez formularz na stronie.

zapisy

na szkolenia grupowe

Zapisy na szkolenie grupowe na Srebrnej Górze prosimy kierować na lkowalski.wro@gmail.com lub telefonicznie: 519 681 292

Zapisy na szkolenia indywidualne i grupowe w Czechach lub w Polsce prosimy kierować na zapisy@bikeszkola.pl lub telefonicznie: 728 509 380

szkolenia grupowe

na srebrnej górze 2024

Nadal można się zapisać na szkolenia indywidualne w tygodniu, każdego dnia lub wykupić SUBSKRYPCJE !

zapisy@bikeszkola.pl

lub telefonicznie 728-509-380

obozy w czechach

czeskie kempy - koprivna bike park 2024

zapisy@bikeszkola.pl

lub telefonicznie 728 509 380

Możesz również skorzystać z bezpośredniego kupna szkolenia przez nasz sklep i mieć pewność miejsca w danym terminie.

*poziom bike-park flow to szkolenia przeznaczone dla osób na poziomie średnio-zaawansowanym i wyżej, którym zależy na zdobyciu większej płynności na bike-parkach, szybszym pokonywaniu band i zaliczeniu większych lub największych elementów takich jak dropy, gapy czy solidne hopki w bikeparkach.

Koszt szkolenia: 370 zł  w tym karnet na aż 5 wjazdów!

Czas trwania szkolenia: 5 godzin z 20 minutową przerwą na posiłek (start 10:00),

Ilość miejsc ograniczona.