Wszystkiego dobrego w nadchodzącym sezonie !

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i nadchodzącym sezonie rowerowym 2018 ! Dziękujemy za zaufanie, wybranie naszych szkoleń i za to że byliście z nami w sezonie 2017, który był pełen przygód, zawirowań pogodowych i doskonałych dni treningowych.

Szkolenia w zeszłym roku zaczęły się od śnieżnego maja w Srebrnej Górze, co nie odstraszyło naszych kursantów i jak zwykłe mieliśmy pełną grupę.

W pełni lata było już o wiele lepiej, zaliczyliśmy mnóstwo doskonałych dni na Rychlebskich Ścieżkach oraz Srebrnej Górze. Dodatkowo wykonaliśmy dużo szkoleń indywidualnych również na Koutch czy Koprivnej. Poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi z którymi do tej pory mamy na bieżąco kontakt i już są chętnie na nowe szkolenia w nadchodzącym sezonie.

Warto wspomnieć również o naszym najmłodszym podopiecznym – Borysie. Ma zaledwie 8 lat , a już doskonale radził sobie ze wszystkimi elementami przeszkód jakie czekały na niego w Srebrnej Górze. Z tym młodym zawodnikiem miałem przyjemność trenować indywidualnie 2 razy w miesiącu ze specjalnie przygotowanym planem treningowym pod niego.

Dziękujemy wszystkim jak i każdemu z osobna za to że byliście z nami. W przeciągu miesiąca na naszej stronie powinny pojawić się najnowsze terminy szkoleń w sezonie 2018, oraz specjalne terminy i propozycje dla osób chętnych na szkolenia indywidualne.