subskrypcja

2 MIESIĄCE - 750 zł

3 MIESIĄCE - 999 zł

6 MIESIĘCY - 1799 zł

O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI?

Zależy Ci na stałym progresie, ale w Twojej okolicy nie ma osoby która Ci podpowie czy Twoja technika jazdy jest poprawna ?

Od teraz jesteś w kontakcie ze swoim instruktorem, który rozwiąże twoje zagwozdki na temat poprawności wykonywanych treningów.

Nagraj swój trening, a ja go przeanalizuję i poprawię ewentualne błędy.

Zróżnicowany trening pod względem techniki jazdy na rowerze jaki i również doboru miejscówek, od Bike Parków przez pumptrack’i po naturalne singletracki!

Subskrypcja daje również możliwość dostępu do relacji live, a przede wszystkim do jednego w miesiącu szkolenia indywidualnego z Mariuszem Jarkiem, który rozwiąże każdy Twój rowerowy problem!

Wybierając pakiety na 3 lub 6 miesięcy szkolenia odbywają się nie tylko na Srebrnej Górze lub Rychlebskich Ścieżkach ale również na innych miejscówkach takich jak Bike Park Koprivna czy Bike Park Kouty, a nawet na Pumptracku po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. W wypadku szkoleń gdzie potrzebna jest opłata za wjazd do góry, koszt obydwu karnetów pokrywa kursant.

regulamin

Słowem wstępu regulamin został stworzony przede wszystkim dla Was! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie szkoleniami, voucherami, subskrypcją chcemy wszystko uporządkować w jak najlepszy dla Was sposób bez żadnych skomplikowanych formuł. Dlatego przed Wami, mam nadzieje najprostszy z możliwych regulaminów, razem z gotowymi przykładami.

Subskrypcja jest ważna przez cały rok w którym została wykupiona, to znaczy jeśli zamierzasz skorzystać z opcji 3 lub więcej miesięcy, warto zaplanować i wcześniej uzgodnić terminy, żeby na spokojnie rozpocząć treningi wiosną i skończyć jesienią.

Subskrypcję można kupić wcześniej. Przykładowo 10 stycznia żeby mieć pewność miejsca lub ustalić wcześniej daty spotkań, natomiast początek subskrypcji uważa się za dzień w którym jest pierwsze szkolenie indywidualne przykładowo 5 kwietnia i od tego momentu rusza również cały system subskrypcji czyli materiały video oraz live.

Może się zdarzyć że kontuzja lub inne przykre zdarzenie w życiu wykluczy Cię z kilku tygodni lubi miesięcy jazdy na rowerze, proszę poinformuj nas o tym żeby przenieść Twoją subskrypcje na kolejny rok.

W przypadku opcji 2 lub 3 miesięcy szkolenia nie muszą odbywać się miesiąc po miesiącu, to znaczy jeśli kupiłeś subskrypcję na 3 miesiące to możesz wykorzystać ją w kwietniu-lipcu-wrześniu (chociaż zalecamy ciągłość w treningu dla lepszych efektów). Materiały video oraz kontakt live jest wtedy ważny w miesiącach w których odbywa się szkolenie.

W przypadku opcji 6 miesięcy zalecamy żeby była zachowana ciągłość szkoleń indywidualnych raz w miesiącu, czyli zaczynamy subskrypcję od kwietnia i kończymy wrzesień, ewentualnie październik. Jest to o tyle ważne żeby uniknąć sytuacji w których mamy do wykorzystania szkolenia, a jest koniec roku i miejscówki są zamknięte.

Ogólna formuła subskrypcji przewiduję jedno szkolenie indywidualne w miesiącu, ale jest możliwe wykorzystanie dwóch szkoleń w ciągu jednego miesiąca. Masz wykupioną Subskrypcje na 6 miesięcy i na wakacjach lub podczas urlopu jest więcej czasu na trening, możemy po wcześniejszym ustaleniu wykonać dwa szkolenia.

Subskrypcja jest do wykorzystania na Trasach Enduro Srebrna Góra (dodatkowa opłata w wysokości 20 zł za wjazd tarpanem na górę) lub na Rychlebskich Ścieżkach w Czechach. Jest również możliwość wykorzystania jej np: w czeskich Bike-parkach takich jak Kouty nad Desnou czy Koprivna,  wiąże się to z dodatkową opłatą w formie karnetu dla instruktora i kursanta. Nie ma dodatkowych opłat za dojazd instruktora na wyżej wymienione miejscówki.

W cenie subskrypcji zawarty jest dojazd instruktora na szkolenie, ze względu na to że wszystkie wyżej wymienione miejscówki, w których odbywają się nasze szkolenia są w naszej okolicy.

Subskrypcję można wykorzystać przez cały sezon rowerowy czyli praktycznie od marca do listopada. Może się zdarzyć że jeśli pogoda dopisuje, a miejscówka jest czynna to sezon często zaczyna się wcześniej lub kończy później.

Subskrypcję można wykorzystać tylko w tygodniu, od poniedziałku do piątku, ponieważ weekendy przeznaczone są na moje starty w zawodach oraz szkolenia grupowe.

Termin szkolenia wybierany jest przez kursanta, jeśli dany termin akurat jest już zajęty innym szkoleniem indywidualnym (bardzo rzadko się tak zdarza) szukamy innego dogodnego terminu.

Zależy nam żeby wybrana data, była terminem pewnym, może jednak zdarzyć się że wypadnie Wam coś ważnego i zechcecie przełożyć szkolenie, wtedy prosimy o szybki kontakt w celu zmiany daty szkolenia. Szkolenie wtedy nie przepada, jest w innym terminie.

Subskrypcja jest imienna nie można jej przepisać na inną osobę.

W ostatni dzień miesiąca w którym wypada końcowe szkolenie, wystawiana jest Faktura lub paragon.

Subskrypcja po upływie daty ważności traci ważność, co oznacza że nie można jej wykorzystać, a pieniądze nie zostają zwrócone. Jest to najmniej przyjemna część regulaminu, jednak uważamy że przez cały rok jesteście w stanie wygospodarować czas na trening raz w miesiącu.