RYCHLEBSKIE ŚCIEŻKI

SZKOLENIA NA RYCHLEBSKICH ŚCIEŻKACH

Naszym głównym partnerem szkoleń są Rychlebskie Ścieżki, jedne z najlepszych tras Enduro w Europie. Nasz instruktor Mariusz Jarek jest wyłącznym szkoleniowcem kursów rowerowych organizowanych przez Rychlebskie Ścieżki dla polskich zawodników.

Na miejscu znajduję się profesjonalny serwis, wypożyczalnia rowerów marki GT oraz sklep rowerowy, który w swojej ofercie ma szeroki wybór części oraz odzieży rowerowej.

Miejscówka w swojej ofercie ma również specjalnie wydzielone pole namiotowe, świeżo oddane prysznice oraz potężny parking. Kolejną zaletą naszego partnera jest bardzo klimatyczna karczma w której można zjeść zawsze świeży i ciepły posiłek oraz uzupełnić płyny, a po całym dniu jazdy napić się piwa ze znajomymi.

Okolica jest doskonałe przygotowana na przyjazd rowerzystów i oferuję dużą ilość pensjonatów. Najbliższe pensjonaty znajdują się dosłownie przy samym Info Centrum !

Wszystkie informacje na temat dokładnego adresu, wypożyczalni sprzętu, noclegów znajdziecie bezpośrednio pod tym adresem. Strona jest prowadzona po polsku.

http://www.rychlebskiesciezki.pl/pl/